De Biasi në kërkim të zëvendësuesit të Ansi Agollit

Publikuar tek Sporti
Wednesday, 17 August 2016 17:40

Ansi Agolli është padyshim një nga lojtarët më të rëndësishëm në Kombëtaren kuqezi, ku prej gati një dekade është “instaluar” në krahun e majtë të mbrojtjes. Paraqitjet e tij vijojnë të jenë pozitive, pavarësisht moshës së tij, 33 vjeç.

Megjithatë, trajneri De Biazi duhet të bëjë llogaritë për të gjetur zëvendësuesin e tij në momentin që Agolli do të vendosë të largohet nga Kombëtarja. Aktualisht janë 4 emra që mund të jenë pasuesit e mbrojtësit të Karabakut, pa përmendur Naser Alijin.

Bëhet fjalë për Hysen Memollën, 24 vjeçarin që aktivizohet me Hajdukun e Splitit, Aleksandër Kuron (22 vjeç) që luan për Atromitros, Bashkim Kadrin (25 vjeç) i cili aktivizohet me Kopenhagenin dhe Besir Demirin (22 vjeç) që luan me Shkëndijën e Tetovës.

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Lista e PD-së, mendoni se është fituese në zgjedhjet e 25 qershorit

Analiza & Komente

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al