Shuhet në moshën 39-vjeçare ish Missi i njohur

Publikuar tek: bota, më 19:15 12-10-2017 Shuhet në moshën 39-vjeçare ish Missi i njohur

Është shuar në moshën 39-vjeçare ish-missi dhe njëkohësisht aktorja e njohur.

Melanie Hughes ka ndërruar jetë paritur në moshë fare të re, të dielën. Vdekja e Melanie është një dhimbje e madhe për familjen e saj, të cilët e përshkruajnë si nënë të devotshme.

“Mel ishte shumë e ëmbël dhe e kujdesshme, kishte kohë për të gjithë”, shprehen familjarët.
Melanie Hughes rrëmbeu kurorën e më të bukurës së Uellsit, në vitin 1997, por njëkohësisht Melanie ka luajtur edhe në filmin “Coronation Street”, shkruan The Sun, transmeton newsbomb.al. 

 

nintchdbpict000359640605.jpg

nintchdbpict000359637028_copy.jpg

nintchdbpict000359726650-e1507796949220.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokuese! Sherr me karrige dhe tavolina gjatë një demostrate në Barcelonë (VIDEO)
Befasuese! Familja me 14 anëtarë kanë nga 6 gishta në duart e tyre (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.017086982727051
array(1) { ["section"]=> string(52) "shuhet-ne-moshen-39-vjecare-ish-missi-i-njohur-95669" }