Albana Osmani, moderatorja bukuroshe, e zgjuar dhe tepër fine jetën e saj private deri më tani ka arritur t’ja dalë…
Biznesmeni shqiptar Fatmir Hysenbelliu, i shumë përfolur për lidhjet me vajzat seksi të showbiz, së fundmi u kap mat me…
Trashëgimtarja e “Top Channel” Lori Hoxha,  si gjithmonë edhe këtë herë shfaqet mjaft fine dhe elegante.
Njerëzit e pasur dhe me pozitë, zakonisht harxhojnë shifra marramendëse për veshjet e tyre, duke blerë rroba firmato që i…
Armela dhe Damiano një nga çitet që vijojnë ta kenë qendrën e vëmendjes edhe pas daljes nga “BB”, në fillim…
Grupi i famshëm Coldplay ka publikuar videoklipin e fundit të këngës "Miracles (Someone Special)", një bashkëpunim me Big Sean, pjesë…
Tashmë s’ka më dyshime edhe pse dyshja e artistëve Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj nuk kanë konfirmuar ende publikisht lidhjen…
Mamaja e aktorit të njohur të humorit shqiptar, Julian Deda ka sot ditëlindjen.
Armina Mevlani, e fejuara e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha mund të jetë në pritje të ëmbël?
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, pasi shijoi ishujt grekë, ka mbërritur në Shqipëri.
Menjëherë pas konfirmimit zyrtar të trajnerit të ri të kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi kurioziteti i mediave ka shkruar edhe më…
Çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër më të përfolurit e showbiz-it shqiptar.
I njohur si një prej biznesmenëve të Tiranës, Fatmir Hysenbelliu, apo Oni siç parapëlqen ta thërrasin, është i njohur për…
“Një nga fotot më seksi në historinë e njerëzimit”, kështu shkruan në një foto tejet sensuale dhe provokuese të publikuar…
Është Amerika e luftës së ftohtë në vitin 1963. Sally Hawkins në rrolin e një sanitare memece dhe e vetmuar…
Damiano Agalliu një nga banorët që bëri më shumë zhurmë në “BB”, siç duket do vazhdojë ta ketë qendrën e…
Page 6 of 462

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al