E cilësuar si avokatja më seksi në Shqipëri, ish-kandidatja për deputete, Arnida Çapi e cila prej muajsh është punësuar në…
Një fustan nusërie i krijuar me 1500 flutura prej letre higjienike, nga nëna e dy fëmijëve fitoi çmimin e parë…
Flori Mumajesi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, teksa është përfolur për lidhje me disa nga…
Moderatorja seksi Albana Osmani, tepër e komentuar për format e lakuara, nëpërmjet postimeve në rrjete sociale shfaqet e zhveshur me…
Këngëtari i njohur Luiz Ejlli dhe vajza e deputetes Jozefina Topalli, Megi Topalli kanë qenë në qendër të vëmendjes ditët…
Amarda Toska një nga prezantueset më simpatike të ekranit shqiptar ka nisur të dalë në skenë që në moshe të…
Tepër provokuese, duke ekspozuar format tejet seksi di të shfaqet vetëm Marina Fara, e cila nuk lë minutë t’i shkojë…
Gazetarja Dasara Karaiskaj thotë se DJ me famë botërore, David Guetta mund të jetë tallur me Elvana Gjatën, duke i…
Chester Bennington 41 vjeçari, solisti kryesor i grupit të njohur Linkin Park ka kryer vetëvrasje, ndërsa trupi i tij u gjet…
Kampionja e bodybuilding, Dorina Mema gjithmonë është veçuar për trupin muskuloz dhe tërheqës, për të cilin të gjithë e kanë…
Marina Vjollca duket se do t’i thotë lamtumirë televizionit “Top Channel”.
Një natë tmerri ka qenë ajo e mbrëmshmja për pushuesit dhe banorët në ishujt grekë dhe qytetin Bodrum në Turqi.
Këngëtarja shqiptare me famë botërorë pas ishujve grek, ka mbërritur në Shqipëri për të shijuar ca ditë pushime me kushërirën…
Kur shohim ndonjë gjë jashtë të zakonshmes, menjëherë marrim telefonin dhe fillojmë të shkrepim foto, për ta fiksuat atë moment.
Olta Gixhari ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj natën e mbrëmshe në festivalit të filmit ndërkombëtar…
Me kose në dorë, në mes të një parcele me bar, rrugës për në Burrel Besi shfaqet siç nuk e…
Page 5 of 462

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al