Bukuroshja e Supersport, Ilda Bejleri e cila i ka bërë të gjithë për vete, me format e saj trupore është…
Çifti Gianluigi Buffon dhe Ilaria D'Amico nuk janë aspak të kënaqur me publikimin e fotografive nga pushimet e tyre si…
Bashkëpunimi i këngëtares Elvana Gjata me DJ e famshëm David Guetta, ka sjellë një “luftë” replikash mes gazetares Desara Karaiskaj…
 Ka shfrytëzuar javën që lamë pas për tu zhdukur nga ekrani disa ditë dhe për të bërë pushimet me familjen…
Këtë verë duket se dasmat VIP do të jenë të shumta.
Rashel Kolaneci, është bukuroshja e cila u bë e famshme në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan dhe u…
Ka habitur me përgjigjen e tij këngëgari i njohur Gjergj Leka, për mënyrën se si i fiton paratë e tij.
Së fundmi nëna e dy fëmijëve është shfaqur në top-formë në fotot e publikuara nga plazhi.
Këngëtarja e shumëpërfolur, Enca Haxhiaj ka postuar një foto, të cilën e ka shoqëruar edhe me një status.
Blogerja e njohur Armina Mevlani njëkohësisht e fejuara Shkëlzen Berishës ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit në të…
Aktor i njohur Erion Isai ka qenë i ftuari i radhës në programin,” Mos i fol shoferit” të moderatores, Rudina…
Olta Boka, një nga këngëtaret më të talentuara në vend, asnjëherë nuk ka preferuar të japë detaje mbi jetën e…
Erion Isai aktorin e Portokallisë e pamë të angazhohej me fushatën elektorale të Partisë Socialiste.
Floriana Garo ka konfirmuar publikisht se do të largohet nga vendi, pas fejesës me avokatin shqiptar që jeton prej vitesh…
Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Barbana Dini, pas humbjes së vëllait, këngëtarit Ergi Dini  në një aksident tragjik para…
Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi dhe moderatorja Kosovare Liberta Spahiu së fundmi kanë qenë kryefjalë e medias, për lidhjen…
Page 4 of 462

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al