Këngëtares shqiptare duket si i ka ardhur në majë të hundës nuk është përmbajtur më.
Një lajm tragjik nga bota e muzikës që nga humbur një nga zërat më ëngjëllorë të saj.
Do thoni ju kush është Xhani Demka? Është miku i të gjitha vajzave të showbizit shqiptar, një i ri i…
Një këngëtare është gjobitur nga policia e Tiranës me akuzën e “veshjes së papërshtatshme në vendet publik”.
Ditët e fundit është përfolur shumë se moderatorja dhe ish-velina e Fiks Fare Marina Vjollca braktis Top Channel dhe këtë…
Zakonisht i shikojmë të kuruara deri në detaj, pasi vajzat si Samanta Karavella janë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe…
Dorina Mema është e njohur tashmë për format muskuloze dhe mjaft tërheqëse.
Ky është lajmi më i veçantë nga ish-Miss Albania. Megjithatë thënë nga ajo, nuk të duket e pamundur, sepse deri…
Marina Fara nuk di të ndalet, ajo është ndër personazhët publik më të komentuar për veshjen e ekspozuar dhe tejet…
Gazetarja e showbiz Aulona Musta njihet për natyrën e saj sportive dhe lidhjen me fitnessin të cilën e ka përforcuar…
Luana Vjollca ka qenë e ftuar në një nga club-et e natës në Pejë ku ka kënduar e ka interpretuar…
Shpesh këngëtaret ankohen se nuk fitojnë mjaftueshëm dhe kanë shpenzime për videoklipe dhe për promovim. Por ka edhe nga ata…
Game of Thrones është një nga seritë më të famshme në botë. Fituese e 38 çmimeve Emmy dhe nominuar për…
Një automjet ka shpërthyer në flakë në mes të rrigës ndërsa dëshmitar është bërë reperi nga Kosova, Ledri Vula.
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka treguar gjithnjë se është një tip mjaft sportiv.
Page 3 of 462

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al