Çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër më të përfolurit e showbiz-it shqiptar.
I njohur si një prej biznesmenëve të Tiranës, Fatmir Hysenbelliu, apo Oni siç parapëlqen ta thërrasin, është i njohur për…
“Një nga fotot më seksi në historinë e njerëzimit”, kështu shkruan në një foto tejet sensuale dhe provokuese të publikuar…
Është Amerika e luftës së ftohtë në vitin 1963. Sally Hawkins në rrolin e një sanitare memece dhe e vetmuar…
Damiano Agalliu një nga banorët që bëri më shumë zhurmë në “BB”, siç duket do vazhdojë ta ketë qendrën e…
Gazetarja shqiptare nga Kosova, Kimete Berisha, e njohur për shkrimet e saj pikante plot humor dhe ironi të hollë, këtë…
Disa ditë më parë kantautori i njohur Elgit Doda dhe prezantuesja bukuroshe Klea Huta janë fotografuar nga paparacët nën shoqërinë…
Çiljeta Xhilaga prej vitesh është klasifikuar si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare.
Po të futesh në profilin e vajzës së këngëtares së mirënjohur shqiptare Eli Fara, nisur nga postimet që bën, duket…
Më në fund kënga e shumë dëgjuar “Despacito” arrin të bëhet hit botëror duke u klikuar 4.6 miliardë herë në…
VIP-at e Bllokut publikojnë një tjetër foto të këngëtares Enca Haxhia, pa ndërhyrjen e photoshop-it, aq i pranishëm në fotot…
Klea Huta është një nga moderatoret më të ëmbla të ekranit shqiptar, duke përcjell gjithmonë shumë pozitivitet dhe dashuri.
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Beb Rexha, ka zgjedhur ishujt grekë për të kaluar këto ditë të nxehta vere.
Pas fotove shumë provokuese në plazhin e Sarandës, ku këngëtarja u shfaq shumë seksi me bikini, tashmë Ingrit Gjoni zbulon…
Në këtë fotografi më poshtë është këngëtarja e mirënjohur shqiptare Eli Fara dhe vajza e saj Marina Fara.
Blogerja e njohur Armina Mevlani, ka zbuluar disa detaje të reja mbi planet që ka në të ardhmen por ende…
Page 2 of 457

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

"Lista e zezë" e Edi Ramës me emrat e zyrtarëve, a duhej publikuar

Analiza & Komente

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al