Veshja e bukuroshes së shumëpërfolur Kim Kardashian nuk është kaluar pa rënë në sy dhe pa u komentuar nga të…
Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë prej vitesh kanë një marrëdhënie të konsoliduar dhe prindër të një vajze, Renes.
Marina Fara një nga emrat më të lakuar të showbiz nuk lë rast pa ekspozuar format e lakuara, por këtë…
Ndarja mes balerinit të njohur Albi Nako dhe Klaudia Pepa, bëri bujë të madhe në vend.
Bleona Qerreti këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë.
Gazetarja e njohur e ekranit shqiptar, Erjona Rusi është treguar shumë e sinqertë kur i është drejtuar pyetja nëse ka…
Këngëtarja, moderatorja, muzikantja, aktorja… Rozana Radi ka lënë gjithçka dhe ka nisur të shijojë pushimet e verës.
Ish banorja e reality show-t, “Big Brother” dhe njëkohësisht një nga modelet më të njohura në tregun shqiptar, Elena Gjika,…
Moderatorja e njohur, Fiori Dardha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mos i fol shoferit” të aktores së…
Jeremy Meeks, i cilësuar si krimineli më seksi në botë, pasi ka dalë nga burgu, po shijon lidhjen me miliarderen…
Ky është Jerry Sokoloski - njeriu me dorën më të madhe në Botë. Më i gjati në Kanada! Ndër 7…
Fotot e fundit të publikuara të Rihannës kanë shtuar dyshimet se këngëtarja mund të jetë shtatzënë.
Fituesi i “Big Brother” Danieli, ka publikuar një foto në Instagram me ish-kryeministrin Fatos Nanon të përqafuar me njëri-tjetrin.
Juristja dhe modelja seksi nga Tirana, Redona Koci shpeshherë provokon në rrjetet sociale me foto e video ‘hot’.
Plas nudizmi në plazhet e Shqipërisë, konkretisht në Drimadhë, Himarë. Në viden e publikuar nga “Shqipëria ime” duket një femër…
Ledri Vula është cilësuar si një nga reperët më të mirë shqiptar dhe pa diskutim çdo këngë e tij bëhet…

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al