Getoar Selimi, një nga reperat më të famshëm në Shqipëri është duke pushuar në Capri të Italisë aty ku ka…
Këngëtarja nga Kosova, e cila prej vitesh është “transformuar” me orë të zgjatura në palestër është shfaqur mjaft sexy me…
“Rrogën e kam aq sa mos të kem nevojë për asgjë. Të të them rrogën pastaj, do të të bjerë…
Tiffany Trump, vajza e vogël e Presidentit amerikan, Donald Trump është fotografuar së fundmi në Kapri të Italisë.
Për një femër që abuzon me substanca narkotike, nuk ka asnjë periudhë të lehtë dhe çdo fazë e jetës e…
Moderatorja simpatike Floriana Garo disa javë më parë bëri publike fejesën me avokatin e njohur, Enis Daci.
Sezoni i plazhit tashmë ka nisur për të gjithë, të njohur e të panjohur.
Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim shumë serioze, këtë herë ka zgjedhur të na…
Ata janë nga DJ më të kërkuar gjatë sezonit veror aty ku ka festë, rini dhe muzikë të mirë.
Ronela Hajati ka vendosur t’ju kthejë përgjigje të gjithë atyre që e kanë sulmuar në lidhje me deklaratën që bëri…
Këngëtarja Kejsi Tola e njohur si një nga zërat më të mirë në vend, nuk e kemi parë të publikojë…
Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda disa ditë më parë u kapën mat nën shqërinë e njëri-tjetrit në plazh.
Rezarta Shkurta renditet tek këngëtaret e suksesshme shqiptare por së fundmi duket se ka hequr dorë nga muzika duke u…
Duket se i ka dhënë fund beqarisë këngëtarja e njohur nga Kosova, Besiana Kasami ose e njohur ndryshe si Big…
Lori Hoxha e bukur dhe majft elegante shpesh është sulmuar për operacione plastike, por trashëgimtarja e “Top Channel” s’ka më…
Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama publikoi një foto nga plazhi bashkë me 2 motrat, Greta dhe Eni Koçi.

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al