Sa herë përmendet emri i saj të gjithëve ju shkon mendja te veshjet provokuese, skenat “hot” që ka luajtur në…
Para pak ditësh u lansua kënga më e re e këngëtarit Alban Ramosaj “Bitchi Mesnatës”, videoklipi i së cilës u…
Një foto e rrallë arkivi publikuar nga Intv, që tregon një nga moderatoret më të ndjekura dhe më të dashura…
Ka vetëm pak ditë që ndarja e balerinës Klaudia Pepa me Albi Nakon ka bërë bujë në mediat shqiptare, duke…
Ëndrra e tij për tu diplomuar në shkollën e mesme tashmë është realizuar edhe pse në një moshë shumë të…
Ndërsa po shijon suksesin e këngës “Nallane 3”, e cila erdhi si pjesë e bashkëpunimit me Flori Mumajesin, bukuroshja Arilena…
Marina Vjollca po kalon pushime të mrekullueshme në ishullin e Kaprit dhe këtë e reflekton me fotot që publikon.
Turjan Hyska dhe Orinda Huta një nga çiftet më të dashura të ekranit, gati 10 vite së bashku, kanë vendosur…
Tre çifte të ndryshëm prindërish pretendojnë se këngëtari i njohur i R&B, R. Kelly po mban peng vajzat e tyre…
Flori Mumajesi një ndër këngëtarët dhe kantautorët më të mirë në Shqipëri, s’ka shumë ditë që ka publikuar versionin më…
Bleona Qerreti ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të deklaratës që bëri ndaj ish-bashkëshortit, Gani…
Bruno i “Threedots” ka vendosur të dalë hapur duke mos e fshehur lidhjen me aktoren e serialit “O sa mirë”…
Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Irma Libohova 4 muaj më parë humbi bashkëshortin e saj, aktorin Besnik Kaso që…
Këngëtarja Leonora Jakupi ka prekur zemrat e qindra njerëzve me këtë foto të publikuar mbi varrin e babait të saj,…
Aktorja e njohur Olta Gixhari ndodhet në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit që po zhvillohet në Prishtinë.
Plazhi ka kohë që ka filluar, por deputetët e parlamentit këtë fundjavë janë kapur nga paparacët në plazhet e jugut,…

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Vendimi për rritjen e çmimit të ujit dhe dhënien e shkollave me koncension

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al