Fejesa e Floriana Garos, zbulohet identiteti i djalit “misterioz” që i rrëmbeu zemrën

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Diel, 18 June 2017 18:03

Floriana Garo, pas ndarjen nga biznesmeni i nohur shqiptar është fejuar sëish por këtë herë me një avokat.

Lajmin për fejesë e ka bërë të ditur vetë moderatoja ditën e djeshme ne anë të një postimini në facebook nga ku postoi edhe foto me të fejuarin.

I fejuari i saj është një personazh i panjohur për publikun por kuriozët kanë zbuluar disa gjëra më shumë mbi jetën e tij  dhe njohjen me Florianën.

Djali “misterioz” quhet Enis Daci dhe është me profesion avokat, i transferuar në Zvicër disa vite më parë. Daci ka mbaruar studimet në Gjenevë, vend në të cilin jeton prej vitesh për shkak se ka hapur një studio avokatie, e cila është ndër më të rëndësishmet në vend.

Çicfti janë takuar për herë të parë në Francë dhe që pas këtij takimi kanë vijuar të mbajnë kontakte me njëri-tjetrin. Marrëdhënia e tyre tashmë ka kaluar disa etapa dhe sot po shkon drejt kurorëzimit me martesë.

Modifikuar më Diel, 18 June 2017 18:10

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Deklarata e Metës për armatosjen e popullit një javë para zgjedhjeve

Analiza & Komente

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al