Aurela Gaçe zbulon një sekret të madh hapur në publik, përcjell dhe një mesazh të rëndësishëm

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Premte, 19 May 2017 19:39

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Aurela Gaçe sot na rrëfen një sekret që nuk e kemi ditur më parë.

Aurela ka shprehur se donte të ishte pak më e gjatë por mendon se zoti e di pse e bëri 1.60.

Pa dashur siç duket Aurela ka zbuluar një sekret të madh por dhe ka shuar kureshtjen e të gjithëve për gjatësinë e saj.

Këngëtarja në fund e mbyll duke shkruar një mesazh për të gjithë ndjekësit teksa thotë se çdo njeri është unik dhe kështu duhet të ndihet.

Në fakt Aurela ka të drejtë të gjithë njerëzit duhet të ndihen rehat dhe ta pranojnë veten ashtu siç janë.

POSTIMI I AURELËS:

“Zoti e di pse me beri 1.60cm. Ai edhe mund te me bente “2 metra fëmër”(si kjo tjetra ne foto) por ja qe dikujt i dha diçka qe une se kam, edhe mua me dha diçka tjeter. Secili nga ne eshte unik. Lum kush e kupton edhe e di sa rehat qe eshte pastaj obobo,”-përfundon postimi i saj.

Modifikuar më Premte, 19 May 2017 20:04

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

A do shkoni të votoni nesër?

Analiza & Komente

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al