U ndanë nga një telefonatë, çifti i njohur i Hollywood rrëfen historinë e tyre

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Premte, 19 May 2017 13:50

Cheryl Cole dhe Liam Payne ndonëse kanë 10 vite diferencë, janë një nga çiftet më të këndshme të Hollywood-it.

Në një intervistë të dhënë për "The Sun", Liam ka treguar se një ngjarje që ka ndodhur mes tij dhe partneres Cheryl Cole i ka ngelur aq shumë në mendje aq sa e ka kthyer dhe në këngë.

“Ka një këngë në albumin tim që flet në thelb për një çift i cili gati ndahet dhe vajza vendos që ta lërë të dashurin e  saj përmes një telefonate”- është shprehur këngëtari.

Duket se një ngjarje e tij i ka ndodhur vetë çifti në fjalë në fillimet e tyre  edhe pse fatmirësisht kjo telefonatë ndarjeje nuk ka qenë definitive. Aktualisht ata janë prindër të një vogëlushi të quajtur Bear.

Po ashtu Liam ka qenë pafundësisht i dashuruar pas Cheryl saqë ka duruar dhe talljet e shokëve të tij pasi shfaqi dukshëm interesin ndaj këngëtares gjatë pjesëmarrjes së tij në X Factor.

Modifikuar më Premte, 19 May 2017 13:57

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Marrëveshja PS-PD, a humbet LSI?

Analiza & Komente

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Pse talentet e sportit përfundojnë në grevë urie?!

Nga Orest ÇIPA   Papritur, njësoj sikur “shkr...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al