Marina largohet nga emisioni, ja kush e zëvendëson (Foto)

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Hënë, 15 May 2017 22:50

Marina Vjollca është një nga moderatoret më simpatike shqiptare e cila ka moderuar shumë emisione në ekranin e ‘Top Channel’ ku së fundmi po e shohim në panelin e ‘Proçesi Sportiv’. Pavarsisht se bukuroshja gëzon simpatinë e shqiptarëve, por sidomos atyre meshkuj të cilët ndjekin këtë emision, ajo është përfolur se do të largohet nga ai.

Marina edhe do të martohet këtë vit me reperin Getoar Selimi e cila mendohet të jetë arsyeja kryesore e këtij largimi, por pavarsisht kësaj mundësie ka disa vajza të tjera bukuroshe të cilat kandidojnë të zënë vendin e saj, shkruan xing.al

6y46y66666.jpg

E para është përfolur Xhejmsi Dervishi për këtë zëvendësim, por tashmë edhe Armela Hyseni, një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të këtij edicioni të ‘Big Brother Albania’.

Ish-pjesëmarrësja në kompeticionin ‘Miss Shqipëria’ zbukuroi mbrëmë studion e ‘Proçesit Sportiv’ duke treguar se përveç pasionit për televizionin ka edhe talent dhe prezencë.

wert345t44hyujkk.jpg

ergt5gt5555.jpg

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Lista e PD-së, mendoni se është fituese në zgjedhjet e 25 qershorit

Analiza & Komente

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al