Festa e "çmendur" e Lorik Canës dhe bashkëshortes italiane, si asnjëherë më parë

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Premte, 05 May 2017 22:16

Futbollisti Lorik Cana siç duket bashkëshortes së tij italiane Monika ka filluar t'i mësojë shumë nga zakonet shqiptare.

Çifti ka qenë i ftuar në festën e organizuar nga agjensia "Global Travel" dhe siç duket edhe nga foto, ata nuk janë përmbajtur fare, por e kanë "djegur" duke kërcyer tamam shqiptarçe.

Loriku se bashku me Monikan, të cilës i ka mësuar dhe valle shqiptare, u përshendet në mënyrë të veçantë me vallen gjakovare nga banda e Klajdi Harunit duke sjellë një atmosferë të gjallë në festë, moment të cilin futbollisti e publikoi edhe në "instastory".

Në këtë festë të pranishëm ishin shumë personazhë të njohur si këngëtarë, gazetarë, njerëz të spektaklit, por nuk munguan edhe politikanë.

I pranishëm në këtë festë të madhe të organizuar në oborrin e Pallatit Mbretëror ishte edhe Ilir Meta, Presidenti i ardhshëm i republikës, i cili pavarësisht atmosferës së "çmendur", ka qenë në qendër të vëmendjes së të gjithëve.

Siç duket edhe në këto foto, Meta ka pozuar foto të shumta me të të ftuarit e nderit me personazhe të njohur të ekranit si Lorik Cana, moderatorja braziliane, Andresa Ambrosio , Vikena Kamenica etj.

canaaaas.jpg

klkl.jpglklkl.jpgklkljj.jpg

Modifikuar më Saturday, 06 May 2017 13:54

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

"Lista e zezë" e Edi Ramës me emrat e zyrtarëve, a duhej publikuar

Analiza & Komente

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al