I dashuri biznesmen i vajzës së Eli Farës dhe lidhja e tij me Edi Ramën

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Tuesday, 28 Mars 2017 21:15

Mbrëmjen e djeshme vajza e Eli Farës, Marina është fejuar me biznesmenin shkodran, Edi Ismaili.

Siç bënë të ditur për newsbomb.al dhe burime pranë tij, Ismaili njihet për jetën e shfrenuar, makinat luksoze, udhëtimet e shumta dhe së fundmi ka inaguruar dhe një lokal gjigant në Bllok.

17522918_1128011307325962_5422981456828108254_n_copy.jpg

Mirëpo, një foto e tij e rreth dy viteve më parë me kryeministrin Edi Rama dëshmon dhe lidhjen mes tyre.

Edi Ismaili teksa ka publikuar foton me Ramën, në komente shkruan se ata janë miq të mirë.

“E kam mik dhe njësh njëkohësisht”, shkruan Ismaili teksa ka replikuar me një nga miqtë e tij në Facebook./Newsbomb.al/ 

11059627_725697150890715_6959693781823056497_n.jpg

kom-2-1.jpg

kom-1.jpg

 

LEXO EDHE: Tha se lekët ia jepte Eli Fara por zbulohet i dashuri biznesmen i Marinës, lokali në BLLOK dhe makinat luksoze (FOTOT) 

Modifikuar më Tuesday, 28 Mars 2017 21:23

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Marrëveshja PS-PD, a humbet LSI?

Analiza & Komente

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Pse talentet e sportit përfundojnë në grevë urie?!

Nga Orest ÇIPA   Papritur, njësoj sikur “shkr...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al