Nis debati në “Big Brother”: S’kam ardhur të dëgjoj arrogancën tënde, mos më thuaj çfarë të bëj

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
Hënë, 20 Mars 2017 11:03

Debati në “Big Brother” ka nisur edhe pse ka vetëm pak ditë që nga hapja e dyerve të shtëpisë gjigante.

Janë pikërisht dy banoret Fiorentina dhe Gerta që debatuan me njëra-tjetrën dhe arsyeja ishte mosorganizimi gjatë gatimit dhe ngrënies së darkës.

“Dhjetë veta nuk mund të fusim të gjithë duart për të gatuar. Kështu duhet të përcaktojmë disa persona për të gatuar”, i thotë Gerta-Fiorentinës.

Fiorentina: Ti merr zjarr kot.

Gerta: Je ti që flet me arrogancë.

Fiorentina: Jo, jo, fare. Nuk të flas ty me arrogancë.

Gerta: Unë nuk kam ardhur këtu të dëgjoj arrogancën tënde dhe të më thotë njeri se çfarë të bëj.

Fiorentina: Ti dy ditë ke që më njeh, ku e sheh arrogancën time?

Kjo situatë u mbyll nga Fiorentina, e cila u tërhoq duke i thënë se nuk kishte pasur asgjë ndaj saj.

Modifikuar më Hënë, 20 Mars 2017 11:07

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Pas humbjes, a duhet të japë dorëheqjen Lulzim Basha

Analiza & Komente

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al