Çiljeta Xhilaga i kujton diçka të rëndësishme Olti Currin, shihni si ia kthen blogeri (KOMENTET)

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
E Enjte, 16 Mars 2017 21:54

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga i ka kujtuar Olti Currit gjurmët që ka lënë teksti i mrekullueshëm i këngës "Nuk e di pse më do” me të cilën Çiljeta mori pjesë në “Kënga Magjike 2014”, tekstshkrues i së cilës është vet blogeri, shkruan newsbomb.al.

Edhe pse kanë kaluar vite, këngëtarja pikërisht sot ka sjellë në kujtesë dhe një herë këtë këngë, duke publikuar një foto gjatë performancës së saj dhe duke i'u drejtuar tekstshkruesit Olti Curri,"Kush Tha mëkatet lahen në ktë bot Ka gabuar fort" @olticurri e mban mend ç'super tex me ke dhuruar”.

Blogeri i njohur ka reaguar duke ju përgjigjur me një koment shumë miqësor, “Ti e meriton, dhe doli sukses sepse besojme te puna njeri tjetrit ❤”.

Komenti i blogerit ka pasuar sërish me një reagim të Çilit e cila shkruan, “ehhhh te vdes Un Ku Ka energji positive gjithmon Ka sukses”.

Përtej punës duket se blogeri dhe këngëtarja kanë një marrëdhënie shumë miqësore me njëri-tjetrin. /Newsbomb.al/

cil.jpg

olti_curri.jpg

Modifikuar më E Enjte, 16 Mars 2017 22:11

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Shqipëria po digjet nga zjarret, cili është shkaku

Analiza & Komente

Shkolla eseistike e Kadaresë, ose gazetaria si paraletërsi

*Nga Aleksandër Çipa Refleksion i pamjaftueshëm rret...

Artan Fuga: Oktapodi kryetar partie dhe burrë shtëpie

Talk town mbi një oktapod Ka talk show, por ka edhe talk town, b...

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al