Sara Kapo me bikini, përjeton ndryshe dëborën

Publikuar tek Showbiz & Lifestyle
E Enjte, 12 Janar 2017 12:14

E kujt nuk i mungojnë fotot tipike të stinës së bukur, shtrirë në shezlong duke shijuar rrezet dhe një libër. Për të na e shuar (madje fikur fare) mallin, sonte ka menduar Sara Kapo, vajza “tip” e aktores Ema Andrea.

Mbrëmjen e kësaj të mërkure Tirana është zbardhur nga dëbora e shumë qytetarë, të vegjël e të mëdhenj dolën në rrugë të shijojnë surprizën e janarit. E teksa të tjerët kanë lozur me topa bore e kanë ndërtuar ndonjë plakush hundëkarrotë, Sara sërish ka dalë kundër rrymës. Ajo na ka sjellë pikërisht imazhin tipik të verës. Nuk ka përtuar e bija e aktores, e cila ka veshur rrobat e banjës dhe është shtrirë në “shezlongun” e akullt me një libër në dorë. Gëzuar!/ revistawho.com

Modifikuar më E Enjte, 12 Janar 2017 12:15

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Nga vjen pasuria e madhe e disa gazetarëve në Shqipëri?

Analiza & Komente

Artan Fuga: Nuk ka ngjarje, as lajm nga Mapoja

Nga Artan Fuga:  Unë nuk e kuptoj fort mirë se ku &eum...

Lakrorit iu hapën petët, yndyra po na mbyt të gjithëve…

Nga Anila Basha Nuk mund të mos pranoj se debati i hapur në...

"Kur të nderojnë edhe ata që nuk të duan"

Nga Astrit Patozi: Ka shumë njerëz në Shqipëri, q...

“Djalli fshihet në detaje”

*Nga AFRIM KRASNIQI  “Djalli fshihet në detajet&rdquo...

E duam rininë si gjithë europa...

Nga JULIAN HOXHAJ Pak e transformuar por aspak jashtë thelbit. I...

‘PISA’ DHE PISAT E SHQIPËRISË

Nga Prof. Asoc. Dr. Jordan DACI për newsbomb.al Pas njohjes me r...

Dossier

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

A shkoi Gjergj Kastriot Skënderbeu për pelegrinazh në Mekë?

Në një nga poemat e poetit Persian Ferdousi, Shahnameh &ldqu...

Themelimi i Bibliotekës Kombëtare dhe Muzeut Historik Kombëtar

Nga Karl Gurakuqi Shkëputur nga ditari i tij… Ditar The...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 98 44442

Mob 2: +355 69 98 44441

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al