Shokuese! Sherr me karrige dhe tavolina gjatë një demostrate në Barcelonë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:55 12-10-2017 Shokuese! Sherr me karrige dhe tavolina gjatë një demostrate në Barcelonë (VIDEO)

Një marshim paqësor për pavarësinë e Katalonjës ka degjeneruar në sherr masiv ditën e sotme në Barcelonë.

Gjërat nuk vajtën ashtu siç ishin planifikuar në fakt dhe palët e kundërta u përleshën me njëri-tjetrin me karrige dhe tavolina.

Marshimi paqësor u organizua në Ditën Kombëtare të Spanjës, me qëllim pro-unitetit të këtij vendi. Mirëpo rrjedhoja e ngjarjes tregoi se sa të theksuara janë ndarjet mes disa separatistëve dhe unionistëve, raporton euronews, transmeton newsbomb.al.

Shumë persona në këtë përleshje valëvitën flamuj spanjollë dhe katalanë teksa godisnin njëri-tjetrin me çfarë të kishin përpara.

Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe bëri të mundur qetësimin e situatës.  

 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Putin festoi ditëlindjen, ja kush i bëri dhuratë një qen presidentit (FOTO)
Shuhet në moshën 39-vjeçare ish Missi i njohur »
Article Logic
Execution time: 0.011338949203491
array(1) { ["section"]=> string(84) "shokuese-sherr-me-karrige-dhe-tavolina-gjate-nje-demostrate-ne-barcelone-video-95666" }