Rezarta Shkurta tregon një detaj që jo të gjithë vajzat kanë guxim ta thonë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 13-09-2017 Rezarta Shkurta tregon një detaj që jo të gjithë vajzat kanë guxim ta thonë

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet aktualisht me pushime në Turqi.

Ajo ka postuar një foto në Instagram dhe ka treguar pa komplekse peshën e saj aktuale dhe sipas saj fajtore për rritjen e numrit të kilogramëve është bakllavaja turke.

Me anë të postimit ajo ka treguar që nuk e ka aspak problem të thotë peshën e saj, gjë që jo të gjitha vajzat kanë guxim ta bëjnë.

Në këtë rast Rezartës i falet pak “abuzim” me ushqimin, pasi ajo gjithnjë është shquar për linjat e saj elegante, edhe pas lindjes së vajzës së saj Hera.

rezartashkurta.jpg

rezartashk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Melodia që bashkoi çiftin e pasur të medias shqiptare, zbuloni si nisi historia e tyre e dashurisë
Alketa Vejsiu takon këngëtaren me famë botërore »
Article Logic
Execution time: 0.013976097106934
array(1) { ["section"]=> string(81) "rezarta-shkurta-tregon-nje-detaj-qe-jo-te-gjithe-vajzat-kane-guxim-ta-thone-92205" }