Rama e la jashtë qeverisë, ish-ministrja ka një mesazh për të gjithë punonjësit e ministrisë

Publikuar tek: politike, më 19:46 13-09-2017 Rama e la jashtë qeverisë, ish-ministrja ka një mesazh për të gjithë punonjësit e ministrisë

Kryeministri Edi Rama, vendosi që  Mimi Kodheli të mos jetë pjesë e kabinetit “Rama 2”.

Për katër vite me radhë Kodheli mbajti postin e ministrit të Mbrojtjes, duke qenë ndër të paktat ministre që nuk e la postin para kohe.

Por ditën e sotme kur u bë dhe zyrtarizimi i Olta Xhaçkës në krye të dikasterit të Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka pobulkuar një mesazh për të gjithë punonjësit e kësaj ministrie në këto 4 vite. Një falenderim special ajo ia ka dedikuar Forvace të Armatosura dhe në veçanti efektivëve femra.

Më poshtë statusi i Mimi Kodhelit: 

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ruçi, Balla, Vasili dhe Spaho takohen në Kuvend, zbulohen vendimet e rëndësishme që po merren
Meta intervistë për La Stampa: Evropa është mjeti kundërveprues ndaj minës ballkanike (E plotë) »
Article Logic
Execution time: 0.022039890289307
array(1) { ["section"]=> string(97) "rama-e-la-jashte-qeverise-ish-ministrja-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-punonjesit-e-ministrise-92238" }