Putin festoi ditëlindjen, ja kush i bëri dhuratë një qen presidentit (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 17:34 12-10-2017 Putin festoi ditëlindjen, ja kush i bëri dhuratë një qen presidentit (FOTO)

Shefi i Kremlinit festoi pak ditë më parë ditëlindjen e tij të 65-të, ndër surprizat e shumta që mori presidenti, një qen është dhurata më e fundit e tij.

Ishte pikërisht homologu i tij i Turkmenistanit, Kurbanguly Berdymukhamedov, i cili duke marrë shkas nga pasioni i Putinit për qentë i ka dhuruar këtij të fundit një të tillë.

Gjatë takimit të tij me presidentin rus, Berdymukhamedov i ka dhuruar qenin duke ua treguar edhe të pranishmëve në sallë. Mësohet se emri i qenit është Verny, që rusisht do të thotë besnik.

Ndërkohë, kujtojmë se ish-kryeministri italian Silvio Berluskoni i dhuroi Putinit një mbulesë krevati me fotot e stampuara të të dyve. 

gettyimages-860063230.jpg

1058054697.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmante, uragani “Ofelia” po i afrohet Europës
Shokuese! Sherr me karrige dhe tavolina gjatë një demostrate në Barcelonë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.02148699760437
array(1) { ["section"]=> string(78) "putin-festoi-ditelindjen-ja-kush-i-beri-dhurate-nje-qen-presidentit-foto-95652" }