Dy moderatoret e ekraneve shqiptare bëjnë “xing” me të njëjtin fustan

Publikuar tek Politikë
Hënë, 19 June 2017 16:10

Albana Omani u në Top Show Magazine, me një fustan në ngjyrë blu, i gjithi prej tyli.

 Fustani pjesa më e madhe e të cilit ishte i tejdukshëm,sipas  revistës “Bordo” është trend i kohëve të fundit, dhe shpeshherë mes bloggereve quhet edhe ‘fund-fustan tutu’.

Dy javë më parë në sfilatën e organizuar nga Geraldina Sposa, një tjetër moderatore e re kishte veshur një fustan të tillë. Sara Kolami ishte një ndër të ftuarat e eventit të Geraldina dhe atë mbrëmje bukuroshja kishte zgjedhur një fustan tyli në ngjyrë lejla të hapur. Efekti ‘shoh-s’shoh’, ose tranparenca e fustanit, në versionin i Sarës ishte kamufluar nëpërmjet disa luleve dekorative në pjesën e sipërme të fustanit, pikërisht tek busti. Ndërkohë Sara kishte menduar t’i jepte një frymë paksa retro veshje së saj, duke vënë në kokë një kapele sipas stilit të viteve ’6o.

Kush mendoni se duket më bukur?

re1.jpg

re2.jpg

re3.jpg

Modifikuar më Hënë, 19 June 2017 16:13

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Deklarata e Metës për armatosjen e popullit një javë para zgjedhjeve

Analiza & Komente

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al