Vëllai i Ramës mes Bllokut, për “shtatë palë qejfe” në lloton e biznesmenit të njohur

Publikuar tek Politikë
Hënë, 20 Mars 2017 14:48

Vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama është fotografuar para pak minutash në lloton e biznesmenit dhe Presidentit të Partizanit Gaz Demi.

I qetë dhe i pashqetësuar duket Olsi Rama në këto foto, pavarësisht zhvillimeve politike dhe akuzave në drejtim të tij nga ish-kryeministri Sali Berisha, raporton newsbomb.al

Berisha, disa ditë më parë publkoi dokumentet sipas të cilave akuzonte se Rama i ka dhënë kompanisë së vëllait të tij Olsit, në kundërshtim me ligjin, kontrollin e lojërave të fatit. E megjithatë Olsi Rama nuk i është përgjigjur asnjë akuze dhe nuk ka dhënë asnjë deklaratë për çfarë ka thënë Berisha në kurriz të tij.

dep3_copy.jpg

dep4.jpg

dep5.jpg

dep6.jpg

dep7.jpg

Modifikuar më Hënë, 20 Mars 2017 14:52

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Lista e PD-së, mendoni se është fituese në zgjedhjet e 25 qershorit

Analiza & Komente

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al