Qytetari filmon momentin e çuditshëm në orën 03:21: Autobote ku shkruhej “transport i veçantë” shoqëroheshin nga policia

Publikuar tek Politikë
Tuesday, 14 Mars 2017 21:38

Një qytetar ka dërguar te ish-kryeministri Sali Berisha videon ku shihet një karvan autobotesh, të cilat në vend të targave kishin një pllakë ku shkruhej “transport i veçantë”.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon te Berisha, ngjarja është filmuar në orën 03:21 këto autobote që jashtë shtetit përdoren për transportin e lëndëve toksike, shoqëroheshin nga policia dhe autoambulanca drejt Librazhdit.

Postimi i Berishës:

Qytetari dixhital dergon nje video te filmuar mbreme ne ora 3:21 mengjesit te

- nje karvani autombotesh te gjata, te cilat ne Europe perdoren per

- transportin e lendeve toksike ose radioaktive, te shoqeruar nga policia

- karvani levizte nga Elbasani drejt Librazhdit.

- Makinat ne vend te targave kishin nje pllake ku shkruhej transport i veçante! Ketu me poshte keni tekstin dhe videon e derguar prej tij.

Modifikuar më Tuesday, 14 Mars 2017 22:09

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Marrëveshja PS-PD, a humbet LSI?

Analiza & Komente

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Pse talentet e sportit përfundojnë në grevë urie?!

Nga Orest ÇIPA   Papritur, njësoj sikur “shkr...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al