Basha tallet me Ramën, i publikon videon e 3 viteve më parë të inaugurimit të bulevardit të ri

Publikuar tek Politikë
Wednesday, 11 Janar 2017 15:04

Pas ironisë së kryeministrit Edi Rama që tha se në programin e kreut të PD-së Lulzim Basha parashikohen “kaloriferë në shtyllë” për elektriçistët, vjen edhe përgjigja me tone sarkastike nga kryedemokrati, jo për kaloriferët por për bulevardin e ri që shefi i kabinetit inaguroi sot.

Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social videon e tre viteve më parë të inagurimit punimeve në Bulevardin e Ri të Tiranës. Kreu i PD-së, asokohe kryebashkiak e cilësoi atë ditë si ditë historike dhe u zotua se do korrigjohej çdo pronësim.

Por sot që Rama priste ndoshta të gjitha meritat për Bulevardin, Basha ka vendosur ta kujtojë se kush i nisi punimet, përmes këtij komenti: “Këtë "inaguroi" Rama sot”.

 nnnn.png

Modifikuar më Wednesday, 11 Janar 2017 15:08

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Kërkesa e PS-LSI për shtyrjen e afateve të regjistrimit në KQZ

Analiza & Komente

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Nën çadër dhe jashtë saj

Nga Elton Derjaj Në një kohë kur agjenda e vendit &eum...

Na duhen profesionistë zotërinj, jo vetëm nizamë për në front

Nga Shpëtim Nazarko Kisha dhënë diku një intervis...

Diana nuk është vetëm

Nga Luljeta Progni ...

Pse talentet e sportit përfundojnë në grevë urie?!

Nga Orest ÇIPA   Papritur, njësoj sikur “shkr...

Vetingun apo zgjedhjet?

Nga Artan Fuga ...

"Veliera shkel të ardhmen, lashtësinë dhe ligjet"

Nga Gjergj Bojaxhi (Anëtar i Forumit të Trashëgimis&eum...

Përballë Sali Berishës!

Nga Arbana Xharra- Kryeredaktore e gazetës “Zëri&rdquo...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al