Përfundojnë të gjitha ndeshjet, ja si është renditja e 6 skuadrave në grupin e Shqipërisë

Publikuar tek: sport, më 23:07 09-10-2017 Përfundojnë të gjitha ndeshjet, ja si është renditja e 6 skuadrave në grupin e Shqipërisë

Mbrëmjen e sotme janë mbyllur ndeshjet eleminatore në grupe për në Kampionatin Botëror, “Rusi 2018”.

Në grupin G, ku ishte Shqipëria e para skuadër që ka siguruar një biletë për në botëror është Spanja.

Më pas në vend të dytë me 23 renditet Italia, e cila do të luaj “paly of” për të luftuar për një biletë për në “Rusi 2018”. Pas dy skuadrave kampione bote, në vend të tretë në grupin G renditet Shqipëria me 13 pikë.

Më poshtë kombëtares sonë renditen Izareli me 12 pikë, Maqedonia me 11 pikë dhe Lihteshtejni në vend të fundit me asnjë pikë.

Kjo fushatë eleminatoresh është ndër më të mirat e Shqipërisë ku për herë të tretë kemi arritur në kuotën e 13 pikëve. 

Screenshot_25.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllet gjithçka në “Loro Boriçi”, me fat Italia “vjedh” fitoren kundër një Shqipërie që luan bukur
Panucci: Kjo skuadër e sotme do jetë baza e ekipit »
Article Logic
Execution time: 0.016332149505615
array(1) { ["section"]=> string(94) "perfundojne-te-gjitha-ndeshjet-ja-si-eshte-renditja-e-6-skuadrave-ne-grupin-e-shqiperise-95311" }