“Për inat të botës”, Enca këndon live (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 12-10-2017 “Për inat të botës”, Enca këndon live (VIDEO)

Enca Haxhia pavarësisht famës dhe suksesit që ka arritur shpesh kritikohet se nuk di të këndojë live.

Kjo për faktin se kohë më parë këngëtarja nuk arriti të kthejë asnjë karrige në spektaklin “The Voice”.

Sakaq, më herët Enca solli në tregun muzikor këngën e saj “Ciao”, e cila u pëlqye mjaft nga fansat e këngëtares.

Ndërsa, sot në një farë mënyrë për ta dëgjuar skeptikët e shumtë këngëtarja ka sjellë versionin akustik të kësaj kënge.

‘Ciao’ në performimin ‘live’ u bë në studiot e kompanisë muzikore botërore “Universal Music” me të cilën këngëtarja ka nënshkruar kontratë.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme.

CnmGPJfWcAUbjFF.jpg

CohRNd3VUAApOtp.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Garë, muzikë dhe të ftuar VIP, zbulohen detaje të reja të emisionit të Marina Vjollcës në Tv Klan
Rripi i sigurimit nuk i rri mirë Olta Gixharit, “padashje” i zbulon gjoksin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.020865917205811
array(1) { ["section"]=> string(46) "per-inat-te-botes-enca-kendon-live-video-95662" }