Panucci tregon PRAPASKENAT: Jam mbyllur në një dhomë me Xhakën, nuk mund të më tradhtojë

Publikuar tek: sport, më 12:11 10-10-2017 Panucci tregon PRAPASKENAT: Jam mbyllur në një dhomë me Xhakën, nuk mund të më tradhtojë

Në një konferencë për shtyp, një ditë pas ndeshjes në "Loro Boriçi" ku Shqipëria humbi me rezultatin e ngushtë 0-1 me Italinë, ka folur trajneri i kombëtares Christian Panucci.

Trajneri ka zbuluar prapaskena interesante lidhur me Taulant Xhakën, një nga emrat më të përfolur të kombëtares të cilit Panucci i bëri një “mbrojtje si në gjykatë” para gazetarëve.

“Më erdhi keq që nuk luajti dje. Të tjerët më kanë thënë që s'është i aftë, nuk i kam besuar. Jam mbyllur në një dhomë me të, e kam parë në sy, nuk mund të më tradhtojë, ai jep shpirtin në fushë, jep maksimumin”, u shpreh i sigurtë trajneri i kombëtares për të riun impulsiv por shumë të talentuar të kombëtares.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Panucci flet për herë të parë pas ndeshjes me Italinë: Kam 3 mesfushorë të mëdhenj, do bëjmë gjëra të mëdha (EMRAT)
Sa kushton një sekondë reklamë në Top Channel, Klan dhe Vizion Plus, zbulohen çmimet »
Article Logic
Execution time: 0.015414953231812
array(1) { ["section"]=> string(92) "panucci-tregon-prapaskenat-jam-mbyllur-ne-nje-dhome-me-xhaken-nuk-mund-te-me-tradhtoje-95361" }