Panucci flet për herë të parë pas ndeshjes me Italinë: Kam 3 mesfushorë të mëdhenj, do bëjmë gjëra të mëdha (EMRAT)

Publikuar tek: sport, më 12:06 10-10-2017 Panucci flet për herë të parë pas ndeshjes me Italinë: Kam 3 mesfushorë të mëdhenj, do bëjmë gjëra të mëdha (EMRAT)

Flet për herë të parë pas humbjes me Italinë me rezultatin e ngushtë 0-1, trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci.

Trajneri i kombëtares kuqezi veçoi emrat e tre mesfushorëve: Basha, Abrashi dhe Kukeli ndërsa shprehu besim se kjo skuadër do bëjë gjëra të mëdha në të ardhmen.

“Duhen të kenë respekt për Shqipërinë. Të gjithë duhet të kenë konsideratë për këtë shtet. Ndeshjet e fundit tregojnë qartë se jemi ekip i madh. Me këto të dhëna që kemi, të tjerët na kanë frikë. Trajneri spanjoll më tha se ishim të vështirë në fushë, të njëjtën gjë dhe Ventura. Nuk dua të them më shumë. Dje treguam nerv në lojë, kjo më bëri të ndihem mirë. Nuk mund të më thoni që në ndeshjen me Italinë nuk bëmë gjë. Në 20 metrat e fundit duhet të jemi më agresiv. Basha, Abrashi, Kukeli në mesfushë janë të mëdhenj. Kam besim që do bëjmë gjëra ta mëdha”, tha Panucci.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zemra rreh në të djathtën apo në të majtën? Shikoni çfarë ka bërë mbrëmë Milot Rashica
Panucci tregon PRAPASKENAT: Jam mbyllur në një dhomë me Xhakën, nuk mund të më tradhtojë »
Article Logic
Execution time: 0.024506092071533
array(1) { ["section"]=> string(117) "panucci-flet-per-here-te-pare-pas-ndeshjes-me-italine-kam-3-mesfushore-te-medhenj-do-bejme-gjera-te-medha-emrat-95360" }