Melodia që bashkoi çiftin e pasur të medias shqiptare, zbuloni si nisi historia e tyre e dashurisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 13-09-2017 Melodia që bashkoi çiftin e pasur të medias shqiptare, zbuloni si nisi historia e tyre e dashurisë

Historitë e dashurisë shpeshherë mund të lindin nga një shkëndijë e momentit , siç mund të jetë një prekje rastësore, shikim apo edhe melodi.

Muzika ka shërbyer si pikënisje e rrugëtimit të historisë së dashurisë së njërit prej çifteve më të njohur të fushës mediatike, siç janë Sara Hoxha dhe Ledion Liço.

Këtë histori e ka rrëfyer vetë Sara nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram live nga koncerti i këngëtarit John Legend në Londër. Teksa ajo ka dëgjuar këngën “ All of me”, ka kujtuar se pikërisht kjo këngë shërbeu si bazë për njohjen e tyre vite më parë.

“ Ledioni dhe unë u takuam vitë më parë tek një ditëlindje teksa luhej kjo këngë. Pas kësaj, e kemi dëgjuar këngën tek 829273 dasma.”, shkruan Sara.

Poshtë fotos nuk ka munguar edhe komenti i prezantueses Arbana Osmani e cila shton se kjo këngë i kujton gjithnjë ata të dy.

Capture-55.jpg

ledion-lico-dhe-sara-hoxha.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E bija ka ditëlindjen, urimi i ish-deputetit është për të “vënë duart në kokë”
Rezarta Shkurta tregon një detaj që jo të gjithë vajzat kanë guxim ta thonë »
Article Logic
Execution time: 0.020328998565674
array(1) { ["section"]=> string(103) "melodia-qe-bashkoi-ciftin-e-pasur-te-medias-shqiptare-zbuloni-si-nisi-historia-e-tyre-e-dashurise-92200" }