Hapësire reklamuese

Live Updates

Të gjitha zhvillimet/ Gjyqi i jep vulën Sali Berishës

Çfarë do të gjeni në brendësi

Gjykata e Apelit nuk ka pranuar ankimin e Lulzim Bashës dhe ka lënë në fuqi vendimin e Zhukrit. Tanimë vula e PD i ka kaluar ish-kryeministrit Sali Berisha. Trupa gjykuese që përcaktoi fatin e partisë më të madhe opozitare në vend, përbëhej nga Alma Ahmeti, Iliba Bezati dhe Elona Toro.

15 Postime
1 MUAJ ME PARE

Përfundon mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, Basha akuzon Berishën: Një koalicion antivlerash për të mbajtur Ramën në pushtet

Nga Newsbomb

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dalë pas dy orësh e gjysëm nga mbled...

1 MUAJ ME PARE

“Beteja ligjore nuk po i shërbente demokratëve”, avokati i Bashës: Gjykata nxitoi për të dhënë vendimin

Nga Newsbomb

Avokati Indrit Sefa Avokati Indrit Sefa, i cili përfaqësoi në Gjykatë ditën e sotme, kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim ...

1 MUAJ ME PARE

“Fitore historike”, Apeli i riktheu vulën e PD, Berisha: Mirënjohje të thellë ndaj gjyqtareve që morën vendimin

Nga Newsbomb

Ish-kryeministri Sali Berisha Fjalimi i ish-kryeministrit Sali Berisha nga dritarja e shtëpisë ditën e sotme ishte ndryshe. Pas vendimit t&...

1 MUAJ ME PARE

Nga arresti shtëpiak, Berisha kërkon interpelancë urgjente me Ramën në Kuvend

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Edi Rama dhe Sali Berisha Pak orë pas vendimit të Apelit ku i kalon vulën e PD, Sali Berisha ka paraqitur në Kuvend n...

1 MUAJ ME PARE

Gjykata i hoqi vulën, Lulzim Basha i vendosur për betejë: S’po luftoj për karrigen time, me njerëzit s’më lidh logoja

Nga Newsbomb

Lulzim Basha Vula e PD me një vendim të Gjykatës së Apelit ditën e sotme tanimë i ka kaluar ish-kryeministrit Sali Beris...

1 MUAJ ME PARE

I dha logon e PD-së Sali Berishës, zbardhet vendimi i Apelit: Basha 5 ditë kohë për ta ankimuar

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Gjykata e Apelit dhe Basha Është zbardhur vendimi zyrtar i Gjykatës së Apelit, e cila këtë të martë ve...

1 MUAJ ME PARE

Sot "u përul" para vendimit të saj, kush është gjyqtarja që i dha vulën dhe si e sulmonte Sali Berisha 3 vite më parë

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Sali Berisha dhe gjyqtarja Iliba Bezati Gjykata e Apelit në Tiranë i dha fund sagës 30 mujore për vulën dhe logon e P...

1 MUAJ ME PARE

A do t’ia dorëzojë vulën Sali Berishës? Lulzim Basha mbledh me urgjencë strukturat drejtuese

Nga Newsbomb

Lulzim Basha Gjykata e Apelit vendosi këtë të martë që vula e Partisë Demokratike t’ i kalojë ish-kryeministrit Sa...

1 MUAJ ME PARE

Pyet Artan Fuga: A do të shpërndahet Kuvendi, po zgjedhjet do përsëriten?! Gjykata rrëzoi gjithçka

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Artan Fuga dhe Sali Berisha Profesori i njohur i Filozofisë, Artan Fuga ka shkruar disa pyetje publike pas vendimit të Gjykatës...

1 MUAJ ME PARE

“Shkoi haka te i zoti”, deputetët demokratë mirëpresin vendimin e Gjykatës së Apelit! (REAGIMET)

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Selia blu dhe Sali Berisha Gjykata e Apelit vendosi këtë të martë që vula e Partisë Demokratike të kalonte ...

1 MUAJ ME PARE

"O sot o kurrë", Sali Berisha lë pas mëritë dhe fton demokratët: Dera është e hapur, vëllezër dhe motra bashkohuni me PD!

Nga Newsbomb

Ish-kryeministri Sali Berisha Lideri demokrat Sali Berisha fton simpatizantët që të bashkohen tashmë rreth një flamuri dhe logoje ...

1 MUAJ ME PARE

Gjykata e Apelit i dha vulën Berishës, Meta i entuziazmuar: U hoq nga kthetrat kriminale e iu kthye demokratëve

Nga Newsbomb

Meta dhe Berisha Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës së Apelit, e cila i dha vul&eu...

1 MUAJ ME PARE

Festë te selia e demokratëve, mirëpresin vendimin e Gjykatës me fishekzjarre, këngë e valle

Nga Newsbomb

Demokratët në festë Në selinë e Partisë Demokratike ka nisur festa! Të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart, kësh...

1 MUAJ ME PARE

Vula iu dha Berishës, Flamur Noka buzagaz thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpinë tuaj!

Nga Newsbomb

Flamur Noka Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka folur për mediat vetëm pak minuta pasi Gjykata e Apelit mori vendimin që t&...

1 MUAJ ME PARE

Merr fund zvarritja/ Vula e PD kalon në "duart" e Sali Berishës

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Sali Berisha - Lulzim Basha Gjykata e Apelit nuk ka pranuar ankimin e Lulzim Bashës dhe ka lënë në fuqi vendimin e Zhukri...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese