Hapësire reklamuese

Live Updates

Shqipëria e nis me humbje Euro2024!

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur 2 me 1 ndeshjen e parë në Euro 2024 kundër Italisë. Gjithçka u vendos në pjesën e parë. Ishte Bajrami që tundi rrjetën për Shqipërinë pas 23 sekondave lojë. Italia reagoi shpejt, pasi përmbysi me golat e Bastonit dhe Barellas.

15 Postime
1 MUAJ ME PARE

Kombëtarja nuk ia del përballë Italisë, kampionët e Europës të fortë për kuqezinjtë e Sylvinhos

Nga Newsbomb

Pamje nga stadiumi Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur 2 me 1 ndeshjen e parë në Euro 2024 kundër Italisë. Gjithçka...

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ Ilir Meta dhe Bes Kallaku shohin ndeshjen bashkë

Nga Newsbomb

Bes Kallaku dhe Ilir Meta Ndryshe nga shumë personazhe të njohur të cilët kanë udhëtuar drejt Dortmundit për të ndj...

1 MUAJ ME PARE

REKORD/ Nedim Bajrami shkruan emrin me gërma të arta, ndaj Italisë shënoi golin më të shpejtë në historinë e Europianëve

Nga Newsbomb

Nedim Bajrami Nedim Bajrami ka shënuar emrin e tij me gërma të arta në historinë e futbollit ndërkombëtar. Futbollisti i...

1 MUAJ ME PARE

PAMJET MË TË MREKULLUESHME/ “Flakëron” “Signal Iduna Park”, shqiptarët mbushin plot stadiumin

Nga Newsbomb

Pamje nga stadiumi Italia dhe Shqipëria do të përplasin “brirët” në “Signal Iduna Park” në orën ...

1 MUAJ ME PARE

FORMACIONET ZYRTARE/ Vetëm 1 ndryshim nga Sylvinho, braziliani zgjedh 11 "heronj" kundër Italisë

Nga Newsbomb

Trajneri Sylvinho dhe Kombëtarja shqiptare Shqipëria përballet sonte në 21:00 me Italinë. Ndeshja është e vlefshme p&eum...

1 MUAJ ME PARE

Arrestohen 50 italianë në Dortmund, me thika e sende të mprehta kishin bërë plan të sulmonin tifozët shqiptarë

Nga Newsbomb

Tifozet kuqezi ne Dortmund Policia e Dortmundit ka vënë në pranga 50 tifozë italianë pasi kishin bërë plan që t&eum...

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ Kërcimi provokues i ish-banores së Big Borther Vip, hipën mbi makinë dhe “çmend” me të pasmet tifozët në Gjermani

Nga Newsbomb

Xhuli ne Dortmund Shqiptarët dinë si të dhurojnë spektakël dhe këtë e kanë vërtetuar më së miri k&eu...

1 MUAJ ME PARE

Thirrja e Arbana Osmanit vetëm disa orë larg ndeshjes: Shpërndajuani shqiptarëve, do u bëhet “zemra mal”

Nga Newsbomb

Fotomonazh: Arbana Osmani dhe pamje nga Dortmundi Politikanë, gazetarë, artistë e qytetarë të thjeshtë këtë të...

1 MUAJ ME PARE

“Gjithë bota sytë nga Londra”, Kate për herë të parë në publik, ja si duket ajo

Nga Newsbomb

Princesha e Uellsit, Kate Middleton gjatë Paradës për nder të Mbretit Chals III Princesha e Uellsit, Kate Middleton u shfaq për he...

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ Sali Berisha del bllof, ngatërron shqiptarët me tifozët gjermanë

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Tifozat e Nuremberg dhe Sali Berisha Kjo e shtunë nuk është e zakontë për shqiptarët. “Çunat tan&eu...

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ E dashura angleze e Armando Brojës “skuq” rrjetin, vishet kuqezi për Kombëtaren shqiptare

Nga Newsbomb

E dashura e Armando Brojes Dashuria e saj sot zbret në fushën e blertë, e sigurisht bukuroshja e angeze, Jade Wills, s’mund të mu...

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ Shqiptarët “pushtojnë” Gjermaninë, pamje magjike vijnë nga Dortmundi

Nga Newsbomb

Shqiptaret ne Dortmund Dortmundi do të presë mbrëmjen e sotme një nga ndeshjet më të veçanta të Euro 2024. Italia...

1 MUAJ ME PARE

Edi Rama në Gjermani për Kombëtaren, vendasit i tregojnë ku gatuhet mirë por i ndodh e papritura

Nga Newsbomb

Edi Rama me shqiptaret ne Gjermani Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Gjermani për të ndjekur nga afër ndeshjen e parë të Kom...

1 MUAJ ME PARE

“Në Dortmund do të jemi një ‘ortek’, tifozët janë lojtari i 12-të”, rrëfehet Edi Rama: Për herë të parë nuk do të bëj tifo për Italinë

Nga Newsbomb

Edi Rama krah Armando Dukës duke ndjekur një ndeshje të Kombëtares Dortmundi do të presë mbrëmjen e sotme një nga n...

1 MUAJ ME PARE

Dortmundi “flet” shqip, kuqezinjtë zbresin sonte në fushë përballë "axurrëve"

Nga Newsbomb

Pritjes i erdhi fundi dhe të gjithë ditën e sotme jemi “sy e veshë” nga Dortmundi. Kombëtarja shqiptare do të sfidoj...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese