Hapësire reklamuese

Live Updates

Dhunë dhe protestë para Bashkisë Tiranë

Çfarë do të gjeni në brendësi

Edhe gjatë kësaj proteste opozitarët kanë shkuar me të njëjtin skenar, duke i vënë zjarrin gomave dhe duke hedhur motolov. Gjithashtu, nuk kanë munguar as përplasjet me policët, të cilët janë vendosur “gardh” para Bashkisë.

5 Postime
1 MUAJ ME PARE

PD nxjerr FOTOT dhe denoncon "dhunën shtazarake" ndaj Klevis Balliut

Nga Newsbomb

Pamje nga protesta - Klevis Balliu Partia Demokratike, grupi i Rithemelimit ka publikuar fotot e politikanit Klevis Balliu dhe denoncon atë që e ...

1 MUAJ ME PARE

Protesta para Bashkisë së Tiranës, lëndohet Klevis Balliu

Nga Newsbomb

PAmje nga protesta Qytetarët këtë të hënë janë mbledhur sërish para ambienteve të Bashkisë së Tiran&...

1 MUAJ ME PARE

Përshkallëzohet protesta para Bashkisë së Tiranës, qytetarët i vënë flakën gomave, lëndohet një polic

Nga Newsbomb

Lendohet një polic Dhjetëra protestues janë mbledhur këtë të hënë para Bashkisë së Tiranë, ku kë...

1 MUAJ ME PARE

Nis protesta e 11-të para Bashkisë së Tiranës, qytetarët grumbullojnë goma për t'i djegur

Nga Newsbomb

Foto nga protesta Qytetarë të shumtë janë mbledhur sërish para ambienteve të Bashkisë së Tiranës, ku dhe po zh...

1 MUAJ ME PARE

Sot protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, ja rrugët që do të bllokohen

Nga Newsbomb

Fotoarkiv/ Pamje nga protesta para Bashkise se Tiranes Policia e Shtetit ka marrë një sërë masash lidhur me protestën e cila do t&...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese