Lëvizje të bujshme në administratë, Gramoz Ruçi bëhet me sekretar të ri në Kuvend (EMRI)

Publikuar tek: politike, më 18:49 12-10-2017 Lëvizje të bujshme në administratë, Gramoz Ruçi bëhet me sekretar të ri në Kuvend (EMRI)

Vazhdojnë lëvizjet e bujshme në administratën publike.

Këtë herë është një lëvizje që vjen nga Kuvendi i Republikës së Shqipërisë, ku vendin e sekretarit të përgjithshëm në këtë institucion që është mbajtur nga Albana Shtylla, do ta marrë Genc Gjonçaj.
Gjonçaj deri më tani ka mbajtur postin e sekretarit të përgjithshëm në Ministrinë e Brendeshme.

Ai është me profesion jurist dhe më herët, në periudhën kur PS ka qenë në opozitë ai ka qenë përfaqësues i kësaj partie në KQZ. 

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prapaskenat / Sali Berisha refuzon Grida Dumën, vë në vështirësi Lulzim Bashën dhe e detyron të dalë vetë...
Mbledhja e qeverisë në Vlorë, zbardhet axhenda, Rama niset personalisht në parkun e Butrintit »
Article Logic
Execution time: 0.024755001068115
array(1) { ["section"]=> string(91) "levizje-te-bujshme-ne-administrate-gramoz-ruci-behet-me-sekretar-te-ri-ne-kuvend-emri-95665" }