Krim në Tiranë: Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen, shkak paratë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:13 12-10-2017 Krim në Tiranë: Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen, shkak paratë

Një krim i rëndë sapo ka ndodhur në zonën e Freskut në Tiranë ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka arrestuar menjëherë nipin, Benjamin Kaso, 19 vjeç i cili ka goditur gjyshen H.Agai 70 vjeç dhe gjyshin SH.Agai 80 vjeç në banesën e tyre.

Burimet bëjnë me dije se shkaku dyshohet të kenë qenë paratë. Nipi u kërkoi gjyshërve para por ata nuk i dhanë. Në gjaknxehtësi e sipër, autori ka marrë thikën dhe i ka qëlluar.

Newsbomb.al do t’ju mbajë të informuar për detajet në vazhdim.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e rëndë, pronari i LOKALIT rreh punonjësen e tij, PËRLESHET edhe me policinë (EMRI)
Skandali në Butrint, reagon Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë: Ministria e ka përgatitur ligjin, ka licensuar ndërtimin »
Article Logic
Execution time: 0.023616075515747
array(1) { ["section"]=> string(65) "krim-ne-tirane-nipi-plagos-gjyshin-dhe-gjyshen-shkak-parate-95625" }