Gazetari publikon SMS-në: Urdhër intelektualëve e pedagogëve të dalin në protestën e ologarkëve (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:53 12-10-2017 Gazetari publikon SMS-në: Urdhër intelektualëve e pedagogëve të dalin në protestën e ologarkëve (FOTO)

Biznese të huaja dhe vendase janë bashkuar sot në një marshim kundër ekonomisë informale, por gazetari Bledian Koka ka publikuar një mesazh ku sipas tij urdhërohet stafi pedagogjik dhe administrativ i universitetit privat UET t’i bashkohet kësaj proteste.

“Përshëndetje...

Urdhërohen të gjithë intelektualët dhe pedagogët e UET-së që të dalin në marshimin e turpshem të organizuar nga Edi Rama dhe Erjon Velija me oligarkët e vendit, për ti rritur taksat biznesit të vogël, alias popullit që pi kafe dhe ujë...

p.s...Administratori i UET-se Naim Labinot Fusha...dora vetë”, shkruan me ironi gazetari Koka. Më poshtë mesazhi:

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del 'topless' nga dritarja e makinës, përplaset me shtyllën dhe vdes (Pamje të rënda)
Qeveria jep 50 milion lekë për kurimin e aktorit Ndriçim Xhepa »
Article Logic
Execution time: 0.019895076751709
array(1) { ["section"]=> string(105) "gazetari-publikon-sms-ne-urdher-intelektualeve-e-pedagogeve-te-dalin-ne-protesten-e-ologarkeve-foto-95667" }