Ajo është pa dyshim një nga vajzat më sexy të ekranit shqiptar.
Televizioni francez TV France2 ka transmetuar mbrëmë në edicionin qëndror të lajmeve një reportazh për turizmin në Shqipëri.
Kryeministri Edi Rama rrallë shkon në emisione të tilla, por këtë herë e ka “thyer” rregullin.
Atë që nuk e bën bashkia e Shkodrës e bën ky qytetar i ndërgjegjshëm. Po lyen me bojë vullnetarisht hekurat…
Bukuroshja e njohur e ekraneve shqiptare ka përjetuar momente vërtetë të frikshme teksa vinte në Shqipëri bashkë me djalin e…
Këngëtari i njohur i muzikës folk, zbulon se vuan nga një sëmundje e tmerrshme.
Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka ironizuar postimet e Edi Ramës në rrjetet sociale, kryesisht ato në facebook.
Kryeministri Edi Rama ka postuar këtë mëngjes pamje nga qyteti mesjetar i Sardës.
Pasditen e djeshme u zhvillua një protestë para bashkisë së Tiranës me qytetarë që ishin kundër vendimit të këshillit bashkiak…
Ndarja e balerinës Klaudja Pepa me koreografin Albi Nako bëri bujë të madhe, duke ngjallur reagime dhe aludime pafund për…
Këngëtarja e famshme Lindita Halimi e cila përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision, një nga zërat më të bukur ka mahnitur sërish…
Rishfaqet Janulla Rrapi, nëna e Renato Rrapit që vite më parë u njoh nga publiku shqiptar si djali që dashuroi…
“Parmbrëmë vonë Rama u nis me çarter privat si sheik”!
Kemi dëgjuar shpesh për keqtrajtimin e kafshëve dhe pikërisht një gjë e tillë ka ndodhur në vendin tonë.
Ditën e djeshme Presdidenti Ilir Meta u dekretua gjatë seancës së jashtëzakonshme në Kuvend ndërsa ceremonia e shumëkomentuar u zhvillua…
Page 7 of 261

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Si duhet të jetë qeveria e re “Rama 3”?

Analiza & Komente

Shkolla eseistike e Kadaresë, ose gazetaria si paraletërsi

*Nga Aleksandër Çipa Refleksion i pamjaftueshëm rret...

Artan Fuga: Oktapodi kryetar partie dhe burrë shtëpie

Talk town mbi një oktapod Ka talk show, por ka edhe talk town, b...

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al