Gazetarja e njohur ‘djeg’ Drimadhesin në festën e ditëlindjes, 4 këngëtarë ‘live’, dhjetra kolegë dhe VIP-a (FOTO dhe VIDEO)

Publikuar tek FCB BOMB
Hënë, 20 Mars 2017 19:18

Edhe pse thonë që ditëlindja e 40-të nuk festohet, gazetarja e njohur shqiptare, Ela Ruçi ka thyer çdo rregull.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se Ruçi jo vetëm që e ka festuar ditëlindjen, por ka organizuar edhe një superfestë në jug të Shqipërisë.

Dhjetra kolegë, personazhe VIP dhe 4 këngëtarë kanë kënduar ‘live’ dhe të gjithë së bashku i kanë vënë ‘flakën’ jugut.

“Kështu të pafsha gjithmonë, të lumtur mes miqsh të tillë. Ishte festa më e bukur, ku kishte shumëçka, sa deti, sa qielli, sa toka hahaha. Flm që më bëre pjesë të saj e uron kolegia Zefina Hasani e cila nëpërmjet mesazhit të urimit lë të kuptohet qartë se festa vërtetë ka qenë madhështore.

Alban Nimani dhe Mariza Ikonomi kanë qenë ndër këngëtarët që kanë ndezur festën me muzikë, ndërkohë që dhjetra fishekzjarrë dhe balona kanë ndriçuar qiellin.

gazetarja9.jpggazetarja5.jpggazetarja6.jpggazetarja7.jpggazetarja8.jpggazetarja10.jpggazetarja11.jpggazetarja12.jpggazetarja.jpggazetarja1.jpggazetarja2.jpggazetarja3.jpggazetarja4.jpg

Modifikuar më Hënë, 20 Mars 2017 19:27

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Si duhet të jetë qeveria e re “Rama 3”?

Analiza & Komente

Shkolla eseistike e Kadaresë, ose gazetaria si paraletërsi

*Nga Aleksandër Çipa Refleksion i pamjaftueshëm rret...

Artan Fuga: Oktapodi kryetar partie dhe burrë shtëpie

Talk town mbi një oktapod Ka talk show, por ka edhe talk town, b...

Ah moj Vojsava, që na prishe mendsh me këtë origjinën tënde!

Mustafa Nano Në reagimet e shumta që janë vënë...

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarë...

Sa pak vlen jeta…

Nga Ilir Hoxholli ...

Akademiku: Waterlo-ja elektorale e opozitës dhe fitoret e Pirros!

E gjithë media dhe opinioni publik konstatoi humbjen e thellë...

Vetëvrasje për dashurinë apo urrejtjen?

Nga Manjola Arizaj Zeka Vetëvrasje për dashurinë apo u...

Flet akademiku: Marrëdhëniet e mia me z. Lulzim Basha, shpresa dhe zhgënjime

Pse flas ? U bënë disa javë dhe muaj që d&eum...

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Dossier

Çfarë do të ndodhë në minutat dhe orët pasi SHBA të sulmojë Korenë e Veriut

Koreja e Veriut lëshoi një tjetër raketë balistike...

MASAKRA E QAFË GJASHTËS: VRASJA DHE PENGMARRJA E EFEKTIVËVE TE POLICISË 20 VJET MË PARË

Mëngjesi i 4 marsit i vitit 1997 e gjeti qytetin e Vlorës pa...

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al