E trishtë! E humbi pak muaj më parë, këngëtari i njohur publikon foto nga varri i njeriut të dashur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:11 12-10-2017 E trishtë! E humbi pak muaj më parë, këngëtari i njohur publikon foto nga varri i njeriut të dashur (FOTO)

Pak muaj më parë këngëtari i njohur shqiptar humbi njeriun e tij të afërt.

Bëhet fjalë për reperin, Stresi, i cili që nga ajo kohë poston shpesh foto nga varri i njeriut të dashur që humbi. Gojart Lushaj ishte një familjar i afërt i Stresit, i cili u nda nga jeta disa muaj më parë.

Vdekja e tij ka lënë një dhimbje shumë të madhe për këngëtarin i cili shpesh i bën dedikime që prekin në zemër.

Edhe ditën e sotme Stresi e ka kujtuar sërisht të afërmin e tij të ndjerë duke postuar foto nga varri i tij, ku shkruan “Shpirti vllait”.

DB3LK4rUwAAcU_S.jpg

stresi.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur shqiptare “i vë flakën” Instagramit, zhvesh bluzën, ul streçet dhe nuk i lë më vend imagjinatës (FOTO +16)
Garë, muzikë dhe të ftuar VIP, zbulohen detaje të reja të emisionit të Marina Vjollcës në Tv Klan »
Article Logic
Execution time: 0.004033088684082
array(1) { ["section"]=> string(108) "e-trishte-e-humbi-pak-muaj-me-pare-kengetari-i-njohur-publikon-foto-nga-varri-i-njeriut-te-dashur-foto-95648" }