E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)

Publikuar tek: sport, më 13:38 10-10-2017 E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)

Mund të përfundonte në tragjedi ndeshja e mbrëmshme mes Izraelit dhe Spanjës.

Spanjollët të cilët po festonin fitoren 0-1 në Izrael dhe kualifikimin në Botëror janë gjendur në një situatë krejtësisht jo normale në përfundim të ndeshjes.

Pas përfundimit të ndeshjes, katër tifozë izraelitë kanë hyrë në fushë, ku janë sulur drejt lojtarëve spanjollë. Madje njërit prej tyre i ka rënë nga dora thika që po mbante, pikërisht kur po i drejtohej mesfushorit  Isco.

Tifozët janë arrestuar menjëherë dhe policia po punon për zbardhjen e detajeve të ngjarjes dhe qëllimin që kishin tifozët në fushë.

jjj.jpg

 

kn1_copy.jpg

kn1.jpgkn1111.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sa kushton një sekondë reklamë në Top Channel, Klan dhe Vizion Plus, zbulohen çmimet
Përlotet Lorik Cana, fjalët plot ndjenjë të kapitenit pas lamtumirës vazhdojnë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012859106063843
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-tmerrshme-golshenuesi-ndaj-shqiperise-isco-sulmohet-me-thike-pas-ndeshjes-si-u-shmang-tragjedia-95374" }