E futi në shtëpi për t’i parë fatin, 72-vjeçari e pëson keq nga fallëxhorja rome

Publikuar tek: aktualitet, më 22:00 13-09-2017 E futi në shtëpi për t’i parë fatin, 72-vjeçari e pëson keq nga fallëxhorja rome

Nje grua është shpallur në kerkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur nje banese ku kishte shkuar për  të hedhur fallë.

Policia në njoftimin e saj thotë se ngjarja ka ndodhur në zonën e Yzberishtit, ku një një shtetase rome, ka vjedhur banesën e H.L 72 vjeç.

Kjo grua ka shkuar si fallxhore dhe i është futur në shtëpi të moshuarit me pretendimin se do t’i shihte filxhanin. Por kur i moshuari po i bënte kafenë, ka perfituar nga rasti dhe i ka vjedhur disa sende me vlerë dhe është larguar në drejtim të paditur.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autores.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me pranga në duar dhe i ulur në gjunjë, çfarë po ndodh në qendër të Durrësit?
Grabitet banesa e biznesmenit, autorët marrin një shumë të madhe eurosh (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.015196084976196
array(1) { ["section"]=> string(85) "e-futi-ne-shtepi-per-t-i-pare-fatin-72-vjecari-e-peson-keq-nga-fallexhorja-rome-92251" }