E bujshme, Cikalleshi përfundon në radarët e skuadrës së madhe italiane

Publikuar tek: sport, më 22:55 11-10-2017 E bujshme, Cikalleshi përfundon në radarët e skuadrës së madhe italiane

Sokol Cikalleshi është një nga sulmuesit më të mirë të kombëtares shqiptare edhe pse në kohët e fundit nuk ka pasur shumë fat me dëmtimet dhe raportet me trajnerin e ri Panuçi.

Por kjo gjë nuk e ka stepur sulmuesin kavajas, përkundrazi e ka motivuar për të vazhduar përpara edhe më fuqishëm. Mediat turke raportojnë se menaxheri i Cikalleshit ka konfirmuar se ka një interesim fillestar për Cikalleshin nga ana e Lacios, por që do të jetë e ardhmja ajo që do të sqaroj gjërat.

Këto deklarata të tij vijnë pas lëvdatave që tha Igli Tare një javë më parë gjatë grumbullimit të kombëtares për dy ndeshjet me Spanjën dhe Italinë për Sokol Cikalleshin.

Nëse do të realizohej një kalim i tillë i Cikalleshit tek Lacio, do të përbënte një kapërcim shumë të madh në karrierë për kavajasin, pasi vlen të përmendim që Lacio në këto javë të para në Itali është në vendin e 5-të. 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndeshja Shqipëri-Itali, zbardhet shuma marramendëse që FSHF nxorri nga biletat
Mustedanagiç zytarizon listën e kombëtares u17, emra të rinj surprizë »
Article Logic
Execution time: 0.020421981811523
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-bujshme-cikalleshi-perfundon-ne-radaret-e-skuadres-se-madhe-italiane-95563" }