E bija ka ditëlindjen, urimi i ish-deputetit është për të “vënë duart në kokë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 13-09-2017 E bija ka ditëlindjen, urimi i ish-deputetit është për të “vënë duart në kokë”

Vajza e ish-deputetit, Eduart Ndocaj sot ka ditëlindjen dhe mbush plot 17 vjeç.

Ndocaj i ka dedikuar asaj në profilin e tij në Instagram një urim, në të cilin bien menjëherë në sy gabimet drejtëshkrimore.

Ish-deputeti nuk e kupton dallimin e shkonjës “ç” me “q”, ndërsa ka probleme me “ë-të” në fund të shumë fjalëve.

Megjithatë, pavarësisht shkeljes së rregullave drejtëshkrimore, ish-deputeti duket se i ka shprehur të bijës fjalë të dala nga zemra. Edhe 100 vite të lumtura i urojmë vajzës së Eduart Ndocaj!

DEDIKIMI I NDOCAJ

Sot esht nje dit e veqant , ditlindja e vajzes time ku zoti para 17 vitesh me bekoj me ket engjell te bukur e më dhuroj emrin baba , E dashura vajza ime sot esht dit shum e veqant andaj se bashku me gezimin dhe gjith rendesin e kesaj dite te veqant per ty dhe gjithashtu edhe per familjen ton dhe te gjith ata qe te duan dhe i don :Te deshiroj gjithe lumturin e kesaj bote , Te deshiroj suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pun /Mesime,Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes Edhe 100 vite bia ime

 

EDUART.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbesa e Nishanit nuk ndalet, publikon setin e ri fotografik nudo (FOTO)
Melodia që bashkoi çiftin e pasur të medias shqiptare, zbuloni si nisi historia e tyre e dashurisë »
Article Logic
Execution time: 0.021970987319946
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-bija-ka-ditelindjen-urimi-i-ish-deputetit-eshte-per-te-vene-duart-ne-koke-92193" }