Del 'topless' nga dritarja e makinës, përplaset me shtyllën dhe vdes (Pamje të rënda)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:43 12-10-2017 Del 'topless' nga dritarja e makinës, përplaset me shtyllën dhe vdes (Pamje të rënda)

Një nënë ruse ka humbur jetën në mënyrë tragjike gjatë një aksidenti automobilistik në Republikën Domenikane.

Ngjarja e rëndë është kapur në video nga shoqja e saj që po ngiste makinën.

35-vjeçarja nga Moska, Natalia Borodina, kishte dalë topless nga dritarja e makinës teksa mjeti ishte në ecje dhe po performonte për kamerën e shoferes që e filmonte.

Vetëm pak sekonda më pas ajo goditet në kokë nga një shtyllë që i mori jetën.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Taksa për biznesin e vogël, Vasili: Kryeministër qesharak, mik i oligarkëve
Gazetari publikon SMS-në: Urdhër intelektualëve e pedagogëve të dalin në protestën e ologarkëve (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012619018554688
array(1) { ["section"]=> string(86) "del-topless-nga-dritarja-e-makines-perplaset-me-shtyllen-dhe-vdes-pamje-te-renda-95664" }