Ç’ndodhi mes dy moderatoreve? Aulona i ngre “kurth” në rrugë, Fatma reagon menjëherë: Idiote! (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:01 12-10-2017

Aulona Musta i ka ngritur në fshehtësi një “kurth” mikeshës dhe koleges së saj në “Thumb”, Fatmës.

Teksa kjo e fundit po dilte nga palestra, në një nga rrugët e Tiranës Aulona ka rastisur dhe me celular në dorë ka xhiruar momentin kur e provokon, duke e prekur në të pasme.

Menjëherë ka reaguar Fatma e befasuar dhe pasi e ka kuptuar se është një shaka e Aulonës, me të qeshur e quan atë “idiote”.

Ndërkohë, Aulona, e cila ka postuar këtë video “funny” na sqaron duke shkruar: Kur sapo ke dale nga palestra dhe shikon rastesisht shoqen ne rruge dhe do te testosh nivelin e saj te ndershmerise...Po! Fatma eshte e ndershme! Ajo trembet kur dikush e prek nga mbrapa ne rruge! Behu dhe ti si Fatma! Behu e ndershme!”.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendim i papritur, këngëtarja e njohur shqiptare tërhiqet nga muzika
Sulmohet fizikisht në Akademinë e Arteve këngëtari i “Asgjë sikur Dielli” »
Article Logic
Execution time: 0.023716926574707
array(1) { ["section"]=> string(99) "c-ndodhi-mes-dy-moderatoreve-aulona-i-ngre-kurth-ne-rruge-fatma-reagon-menjehere-idiote-video-95623" }