Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për Llotarinë Amerikane, ja çfarë po ndodh me aplikimet

Publikuar tek: aktualitet, më 17:53 12-10-2017 Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për Llotarinë Amerikane, ja çfarë po ndodh me aplikimet

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, ka shpërndarë një njoftim në rrjetet sociale ku bën me dije se server qendror i Llotarisë Amerikane është bllokuar.

Ambasada bën me dije se ky bllokim është për të gjithë botën dhe jo vetëm për vendin tonë. Shkaku i këtij problemi ka ardhur për shkak të mirëmbjatjes që i bëhet sistemit sipas ambasadës amerikane.

Më tej në njoftimin e saj selia dipolamtike e SHBA-ve në Tiranë, thotë se do të punohet për të zgjidhur sa më shpjet këtë problem dhe në momentin e parë që do të rregullohet do të njoftohen të gjithë aplikantët.

Serveri qendror i Llotarisë Amerikane edhe në vitet e shkuara ka dalë jashtë sistemit disa herë për shkak të numrit të lartë të aplikimeve që bëhen në të gjithë botën.

Më poshtë njoftimi i ambasadës amerikane: 

Screenshot_10.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktivisti Gerti Shella fiton betejën ligjore ndaj avokatit, ja shifra e majme që duhet t'i paguajë Altin Goxhaj
Taksa për biznesin e vogël, Vasili: Kryeministër qesharak, mik i oligarkëve »
Article Logic
Execution time: 0.02928900718689
array(1) { ["section"]=> string(97) "ambasada-jep-njoftimin-e-rendesishem-per-llotarine-amerikane-ja-cfare-po-ndodh-me-aplikimet-95656" }