Alketa Vejsiu takon këngëtaren me famë botërore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:31 13-09-2017 Alketa Vejsiu takon këngëtaren me famë botërore

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është takuar me këngëtaren e famshme, Ariana Grande.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja, përmes një fotoje të postuar në Instagram me këngëtaren e famshme. Alketa ka marrë pjesë në turnin e organizuar nga Grande “Dangerous Woman”, i cili ka filluar në muajin shkurt të këtij viti dhe do të vazhdojë deri në fund të shtatorit.

“Me Ariana Granden, fenomenin e jashtëzakonshëm. Unë e kam takuar gjatë turneut “Dangerous Woman”, ishte një eksperiencë e mrekullueshme”, shkruan Alketa.

ariana-alketa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rezarta Shkurta tregon një detaj që jo të gjithë vajzat kanë guxim ta thonë
Fiorentina e Big Brother thyen heshtjen, zbulon arsyen pse u nda nga Olsi »
Article Logic
Execution time: 0.022550106048584
array(1) { ["section"]=> string(53) "alketa-vejsiu-takon-kengetaren-me-fame-boterore-92206" }