Hapësire reklamuese

Aktualitet

Pamje/ Aksident në Pogradec, furgoni del nga rruga dhe përplaset me shtyllën e ndriçimit

Shkruar nga Newsbomb
Pamje/ Aksident në Pogradec, furgoni del nga rruga dhe përplaset me
Pamje nga aksidenti në Pogradec

Një aksident ka ndodhur mesditen e kësaj të diele në qytetin e Pogradecit ku një furgon mallrash është përplasur.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe për pasojë furgoni ka dalë nga rruga dhe është për plasur fillimisht me shtyllën e ndriçimit dhe më pas ka marrë para pemë dhe vazo dekorative pranë një bar kafe.

Për pasojë ka pësuar lëndime drejtuesi i mjetit që u dërgua në spital për kontrolle mjekësore, por jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje pranë bulevardit “Reshit Çollaku” policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pamje/ Aksident në Pogradec, furgoni del nga rruga dhe përplaset me
Pamje nga aksidenti në Pogradec
Pamje/ Aksident në Pogradec, furgoni del nga rruga dhe përplaset me
Pamje nga aksidenti në Pogradec
Pamje/ Aksident në Pogradec, furgoni del nga rruga dhe përplaset me
Pamje nga aksidenti në Pogradec
Pamje/ Aksident në Pogradec, furgoni del nga rruga dhe përplaset me
Pamje nga aksidenti në Pogradec

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese